PARS SP-Indus
SP-INDUS30
Motor Gücü 3,0 KW - 400 V - 50 Hz
Maksimum Vakum Basıncı 280 mbar
Maksimum Hava Akış Hızı 350 m3/h
Toz Haznesi 64 lt
Eş Zamanlı Kullanıcı Sayısı 1-2
SP-INDUS55
Motor Gücü 5,5 KW - 400 V - 50 Hz
Maksimum Vakum Basıncı 280 mbar
Maksimum Hava Akış Hızı 650 m3/h
Toz Haznesi 64 lt
Eş Zamanlı Kullanıcı Sayısı 3-4
SP-INDUS75
Motor Gücü 7,5 KW - 400 V - 50 Hz
Maksimum Vakum Basıncı 300 mbar
Maksimum Hava Akış Hızı 960 m3/h
Toz Haznesi 64 lt
Eş Zamanlı Kullanıcı Sayısı 5-6
SP-INDUS130
Motor Gücü 13,0 KW - 400 V - 50 Hz
Maksimum Vakum Basıncı 330 mbar
Maksimum Hava Akış Hızı 1650 m3/h
Toz Haznesi 64 lt
Eş Zamanlı Kullanıcı Sayısı 8-9
Ürün Hakkında

Oteller, hastaneler, apartmanlar, iş merkezleri, yurtlar, alışveriş merkezleri, fabrikalar gibi büyük ve çok büyük iş ve yaşam alanlarının sessiz, pratik ve hızlı temizliğinde kullanabileceğiniz en uygun ürün şüphesiz PARS endüstriyel tip merkezî süpürge sistemleridir.

Avustralya menşeili, inverter kullanılarak hızı ayarlanabilir güçlü motoru ile temizlikten sonra ne gözünüz, ne de aklınız arkanızda kalmayacak. Büyük yapılarda aynı anda 9 kullanıcıya kadar izin veren vakum sistemi ile hem zamandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Tekerlekli toz haznesi ile toz haznesini boşaltmak çok kolaydır. Makinanın üzerinde yerleşik olarak bulunan kompresör bağlantı ucu ile filtre temizliği kolayca yapılabilir.

Çok kullanıcılı sistemlerde yapının durumuna ve öngörülen eş zamanlı kullanıcı sayısına göre 50mm, 70mm veya 100mm çapında PVC borular ile altyapı sistemi kurulmaktadır. Hortum başlarında bulunan özel bir elektronik çip sayesinde hortumu sokete taktığınızda sistem otomatik çalışmaya başlar. Bu sistem ev tipi diğer merkezî süpürge sistemlerinin hortumları ile uyumlu değildir ve çalışmazlar.

Ürün Kullanımı

SESSİZ
Otel, yurt, apartman gibi yapılarda genel temizlik sırasında yapının boşaltılması ya da gün içinde belirlenen saatlerde temizlik yapılması gerekirdi. Merkezî süpürge sistemi ile güç ünitesi yaşam alanından uzakta olduğundan hiç ses çıkarmadan ve kimseyi rahatsız etmeden günün her saati temizlik yapabilirsiniz.

KOLAY KULLANIM
Merkezî süpürge sisteminin güç ünitesi sabit ve uzakta olduğundan portatif süpürgelere göre çok daha hafif ve kolay bir temizlik yaparsınız. Yanınızda sadece hortum setini taşırsınız. Güç ünitesi sizinle beraber olmadığından yapı içindeki eşyalara da zarar vermezsiniz.

EKONOMİK
Güçlü vakum sağlayan ve az enerji tüketen motoru sayesinde enerjiden tasarruf sağlarsınız. Hafif kullanım özelliği ile çok kısa sürede daha çok alan temizlenir ve makinanın çalışma süresi önemli ölçüde azalır. Hatta bir anda birden fazla kullanıcı ile çalışma özelliği ile örneğin otellerde her katta aynı anda başlayan temizlik ile bir kat temizleme süresinde bütün otel temizlenmiş olur. Bu sayede makina çok daha kısa süre çalışmış olur.

HİJYENİK
Güçlü vakum sağlayan motoru ile toz ve kirler çok daha derinlerden sökülüp alınır. Ayrıca yaşam alanından uzakta bulunan güç ünitesi ve toz haznesi sayesinde vakumladığınız toz ve kir PVC tesisat ile sizden çok uzağa taşınır. Vakumlanan toz ve kir portatif makinalar gibi tekrar temizlik yaptığınız alana bırakılmaz.

GÜÇLÜ VAKUM
Portatif süpürgelere göre ortalama %30-%40 daha daha fazla vakum gücü sağlayan motoru ile temizliğin ardından arkanızda ne toz ve kir kalır, ne aklınız.

DAHA TEMİZ ÇALIŞMA ORTAMI
Üretim yapan fabrikalarda hammadde işlenirken makinalardan çıkan artık maddeler eski usülde fanlı sistemlerle üflenerek çalışma alanından uzaklaştırılır. Bu, artık maddelerin tekrar çalışma alanına dönmesine sebep olur ve neredeyse her gün atölye temizliğini zorunlu hale getirir. Zamandan tasarruf etmek imkansız hale gelir. Merkezî süpürge sistemi sayesinde makinadan çıkan artık maddeler anında vakumlanır ve toz haznesinde toplanır. Geniş toz haznesi sayesinde ortalama haftada sadece bir kez toz haznesinin boşaltılması, tüm atölyenin temizliğini yapmak demektir.