Sıkı Bir Temizlik

Günlük temizlikte ve dağınıklığın tadına varmak için her zaman güvenebilirsiniz.

Derinlemesine temizleme ve emiş gücü zaman içinde yok olmaz. Yıllar geçse de PARS her türlü yüzeyden kirin ve kırıntıların tamamını temizlemeye devam edecektir.
Hafiflik

PARS ile evinizi süpürmek ve temizlemek ağırlık egzersizi olmaktan çıkar, hafif bir iş olur.

Son derece hafif hortum ve hareketi kolaylaştıran parçalar, işten işe, basamaktan basamağa, tabandan tavana kadar her yere arkanızda ağır bir portatif süpürgeyi sürüklemeden kolaylıkla ulaşmanızı sağlar.

Ortalama bir elektrikli süpürge 7 kg ağırlığındayken PARS hortum ve tutacağı sadece 3 kg'dır. Merdivenleri temizlerken hangisini taşımak kolay olur siz karar verin!
Sessiz Bir Temizlik

Temizlik yaparken dışarıdaki kuş seslerinin veya dinlediğiniz müziğin keyfine varın.

Yaşama alanından uzakta bulunan güç ünitesi sayesinde tek duyacağınız havanın sesi olacaktır. İstediğiniz zaman kimsenin uykusunu veya işini bölmeden süpürgenizi kullanın.

PARS merkezî elektrikli süpürge sistemleri telefonunuzdan bile az ses çıkarır. Böylece temizlik yaparken gelen önemli telefonları kaçırmamış olursunuz.
Sağlığınız Kıymetli

Alerjiyi dışarıda tutun. Ev içi hava kirliliği alerji hastaları için en yaygın problemlerdendir.

Merkezî elektrikli süpürge sistemleri kirliliğe sebep olan maddeleri evden uzaklaştırdığı için alerji uzmanlarınca tavsiye edilir.

Klinik araştırmalar, merkezî süpürge sistemleri kullanmanın ev içindeki hava kalitesini önemli ölçüde artırdığını ve alerji semptomlarını azalttığını gösteriyor.