Kurulum & Montaj

Yeni veya eski evinize profesyonel ekiplerimize kurulum yaptırabilirsiniz.

PARS Merkezî Elektrikli Süpürge Sistemleri yeni yapılmakta olan veya var olan eski evinize hiç bir artık bırakmadan ve duvarlarınıza zarar vermeden bir kaç saat içinde kurulabilir. Dışarıya hava borusu çıkarılmasına gerek yoktur.

Yeni Yapılan Evlere Kurulum

Eğer yeni bir ev yaptırıyorsanız veya müteahhidinizden evinize PARS Merkezî Elektrikli Süpürge Sistemi kurmasını istiyorsanız; güç ünitesi, toplama haznesi, hortum soketleri ve ek kitleri saklayacak yerleri önceden belirlemelisiniz. Bunun için dolabınızı genişletmeniz ve bodrumunuza yeni bir kabin koymanız yeterli.

PARS sisteminizin kurulumu su ve elektrik tesisatı yapıldıktan sonra ve duvar kaplaması yapılmadan önce tamamlanır. Eğer müteahhidinizin kendisi PARS sistemlerini kurmuyorsa, sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak size en yakın satıcımızı bulun.

Varolan Evlere Kurulum

Şu anda varolan evlerin yaş farkı gözetilmeksizin %95'i PARS Merkezî Elektrikli Süpürge Sistemleri ile donatılabilir. Burada başarının sırrı, boru sistemini en az sayıda soket ve dirsek içerecek şekilde planlayarak en az sayıda iş süresi ve maliyetle müşteriye merkezî elektrikli süpürge sisteminin rahatlığını yaşatmaktır.

Şimdi model yükseltiyorsanız, veya bunu planlıyorsanız yerel PARS satıcınızla görüşerek en ucuz yoldan PARS Merkezî Elektrikli Süpürge Sistemi sahibi olabilirsiniz. PARS satıcınız montajınızı eğitimli ve tecrübeli uzmanlara yaptırır. Bu, önünüzdeki 25 yıl boyunca kullanacağınız bir sistemin sağlığı açısından önemli bir avantaj.